תאורה נסתרת בגבס

מהם פרופילי גבס לתאורה נסתרת?


פרופילי גבס לתאורה נסתרת או ישירה הפכו לפתרון הקל, המהיר, היעיל, חוסך זמן והזול לביצוע פתרונות תאורה במסגרת עבודות גבס.

הפרופילים, המיוצרים מראש, מגיעים באורך עד 3 מ', ולפיכך קלים ומהירים להתקנה וחוסכים זמן רב במהלך התכנון והביצוע.
המוצרים מגיעים לשטח כשהם מוכנים להטמעה בקירות או תקרות גבס. כל מה שנשאר לקבלן הגבס הוא למקם, לשפכטל ולצבוע.
ההארה, עפ"י דרישות התאורה, מוספת לאחר מכן באמצעות פסי LED.

אפשרויות ההארה נרחבות וכוללות פרופילים סימטריים וא-סימטריים במבחר זוויות הארה שונות, לתאורה עילית, תחתית ושטיפה (Up, Down, Wall-Wash).

בסידרה גם פרופיל אלומיניום אולטימטיבי המשלב את כל הדרישות יחד. פרופיל זה מתאים לתאורת חוץ ופנים, ניתן לשלבו בקירות גבס, בטון, בלוקים ולבנים.
הוא בעל זוויות משתנות ולפיכך מתאים לתאורה סמויה, ישירה, סימטרית וא-סימטרית. כל האופציות פתוחות.

הפרופילים הינם מדגמים רשומים.
הפרופילים מיוצרים מלוחות גבס לבן בעל תקן. ניתן לקבל את הפרופילים גם בגבס ורוד עמיד לחום או גבס ירוק עמיד ללחות.
ניתן ליצר את הפרופילים גם במידות מיוחדות ולבדוק איתנו פתרונות יצירתיים אחרים.

תאורה סמויה בגבס יכולה להישמע כמו גוף תאורה הלקוח היישר מספרי בלשים או ספרי ריגול מסמרי שיער, אבל במציאות מדובר בסוג של עיצוב תאורה שתוכלו למצוא בבתים ובעסקים רבים בארץ ובעולם. הטרנד הזה כובש את עולם עיצוב התאורה, מה שאומר שכיום תוכלו למצוא אותו ולקבל ממנו קצת השראה כמעט בכל מקום. תאורה בגבס היא ממש לא המצאה חדשה והיא תמיד הייתה קיימת כחלק מעיצוב התאורה. הבונוס הכי גדול שלה זה שלא מסתנוורים ממקור האור אלא רק נהנים מאפקט ההארה.

אז איך התאורה הנסתרת בגבס עובדת?

פשוט. יש לעשות הכנה מתאימה בשלב התקנת הגבס לטובת התאורה הנסתרת. שימוש באלמנטים מתועשים מוכנים מראש, הופך את ההתקנה שלהם לקלה ומהירה במיוחד. רק אחרי שהתקנתם את הגבס תוכלו לשבץ את התאורה המתאימה .לרוב נעשה שימוש בפסי תאורת לד (LED) הודות לקלות ההתקנה. בשלב זה של התהליך, תוכלו לבחור את צבע וגוון האור. על אף שמרבית האנשים בוחרים למקם את התאורה הנסתרת שלהם בתקרה, זה ממש לא חובה. ניתן להתקין תאורה סמויה בגבס גם על גבי קירות שונים בבית. לפני שאתם מתלהבים, חשוב לזכור כי הדבר לא אפשרי על כל סוגי המשטחים ולכן יש לבצע בדיקה בבית יחד עם בעל מקצוע שהדבר אפשרי לפני שאתם ממהרים לתכנן תכניות.

תאורה נסתרת בגבס יכולה לשמש אתכם גם ליצירת דרמה. דוגמא בולטת ואהובה לכך היא הארה מיוחדת של הטלוויזיה באמצעות התקנת תאורה נסתרת בגבס. אנשים רבים בוחרים למקם גוף תאורה מסוג זה מסביב לטלוויזיה או מעליה. הדבר גם אפשרי ליצירת תאורה עדינה מעל המיטות שלכם ושל הילדים שלכם. לא כולם מצליחים להבין מדוע להתקין תאורת נסתרת בגבס, בעיקר משום שהם לא מודעים ליתרונות של שיטת העבודה הזו.

איך מתקינים תאורה בגבס?

התקנה של תאורה בגבס היא אחת ההתקנות הקלות והמהירות שתוכלו למצוא היום בתחום התאורה. היא לא דורשת הרבה שעות עבודה ותוכלו להנות מהאור הנעים שהיא מפיקה כבר ביום ההתקנה. בנוסף, זהו אחד הפתרונות הזולים שיש היום בשוק התאורה. אם עשינו לכם חשק לרענן את התאורה בבית או בעסק שלכם ולהתפרע עם תאורה נסתרת בגבס, אנחנו בבני טבת יעוץ ותכנון תאורה אדריכלית מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר:  052-3777122.