כתבו עלי

"זה לא חוכמה לפזר הרבה נקודות תאורה בבית חדש... על ידי זה שאת ממקדת ומשרטטת את החלל באמצעות אור את יוצרת את הקומפוזיציה שהופכת את החלל לאומנות"
"התאורה היא תוצאה של תכנון רגיש ומלא עוצמה...
תכנון התאורה משלים את כוונת העיצוב הכללי, רואה ולא נראה ובעיקר מעורר סקרנות"
"כשהחשיכה יורדת ונוף הים הופך לפחות דומיננטי לוכד את תשומת הלב עיצוב התאורה היחודי, שאחראי ליצירת אווירה ודרמה בחלל"
"עיצוב בעזרת תאורה מעניק לבית את הנשמה היתרה שלו... אין סוף לאפקטים ליצירת סוגי אווירה שונים והם אלה המעניקים את הנשמה היתרה לאדריכלות ולעיצוב הפנים."
"אור טבעי צובע את פנים הבית הלבן במשך היום, ובלילה מבליט תכנון תאורה יחודי את קווי העיצוב...אור קסום המתפזר בחלל משדר רוגע ואנרגיות חיוביות..."
תכנון אדריכלי דור קונפינו . תכנון תאורה בני טבת.
 הגן הסולארי הראשון בישראל שנבנה במטרה להעלות את המודעות הסביבתית לשמירה על כדור הארץ ולהציג לציבור את פשטות השימוש באנרגיה סולארית.
"מגוון האפקטים האפשריים וסוגי האווירה שאפשר להשרות באמצעות תאורה הינם אין סופיים. מהדרמטיות ועד הרכות, מנקודת אור מנצנצת בחשיכה ועד אור יום מסנוור עיניים..."
"האור בעיני הוא גשר בין קטעים חשוכים. כדי למקסם את אפקט התאורה הפונקציונלית והאדריכלית מבלי לפגוע בקסם, אני מחלק את הנושא לשני חללים..."
"תאורה, או יותר נכון עיצוב בעזרת תאורה, הינה אומנות בפני עצמה. מגוון האפקטים האפשריים וסוגי האווירה שאפשר להשרות באמצעות תאורה הינם אין סופיים. עכשיו תדליקו את האורות:..."