תאורה לבית - תאורה במחשבה תחילה

תאורה לבית - תאורה במחשבה תחילה
תאורה, או יותר נכון עיצוב בעזרת תאורה, הינה אומנות בפני עצמה.  מגוון האפקטים האפשריים וסוגי האווירה שאפשר להשרות באמצעות תאורה הינם אין סופיים.
מהדרמטיות ועד הרכות, מנקודת אור מנצנצת בחשיכה ועד אור יום מסנוור עיניים, כל אלה ניתנים לשליטה ולא רק על בימות התיאטרון ובסרטי הקולנוע.

תאורה המקושרת לקצב משמשת כגורם סוחף לריקוד בדיסקוטקים, אור נר מרצד תמיד מזכיר לנו רומנטיקה ולפיד אש מסמל את מובילי הדרך.

אומנות הינה כבר לא דבר שרואים רק בין כותלי המוזיאון ולראיה מוזיאון "פומפידו" בפריז שבחר להוציא החוצה את כל צינורות התשתית המשמשים את הבניין ויחד עם אפקטים של צבע גרם גם להם להיות אומנות בפני עצמה.

המודעות לאפקטים ולעיצובים בעזרת תאורה הולכת וגוברת בעולם וכיום כל אתר היסטורי, כל מבנה אומנותי ופינות קסם אחרות, בארץ ובעולם, מודגשים בעזרת תאורה וכך יופיים בולט למרחקים גם בשעות החשיכה.

ה"סקאי-ליין" (sky-line) של מנהטן לא תוכנן מראש. מה שעושה אותו כזה הוא התאורה שנבחרה להאיר כל בנין ובנין בנפרד וכל זאת במטרה להראות את יופיו של כל בנין. הקומפוזיציה שנוצרה היא כבר משהו אחר.
תארו לעצמכם את מגדל אייפל בפריז, את חומות העיר העתיקה בירושלים, את פסל החירות בניו יורק, כולם בשעות החשיכה וכולם ללא תאורה. O.K. ועכשיו הדליקו חזרה את האורות…

גם בתחום הפרט , אם זה בתינו הפרטיים, פנים או חוץ, ואם זה בגינות הנוי או גינות הגג, בחנויות, קניונים, משרדים ובתי עסק, לעיצובים בתאורה יש מקום חשוב.

יועץ תאורה מנוסה יודע כבר לפי תכניות הבית והגינון המוצע איזה סוג וכמות תאורה מתאימים לבית, לגן והכי חשוב לדייריו. יועץ תאורה כזה יכול גם לתת רעיונות ופתרונות עיצוביים מיוחדים במהלך הבניה על מנת הן לחסוך בהוצאה הסופית אך יחד עם זאת להעצים את התכנון האדריכלי והעיצוב באמצעות פתרונות תאורה ייחודיים ואולטימטיביים.

תאורה לבית יועץ תאורה בני טבת 8תאורת חוץ וגן יועץ תאורה בני טבת 6planning benny tevet designs with light lighting architect dor confino sea&sun 1   
פריטים נוספים בקטגוריה: תאורה לבית - מדריך לבונה/משפץ »