עיצוב תאורה

עיצוב תאורה לבית, עיצוב תאורה לסלון, עיצוב תאורה למטבח נותנים את הערך המוסף לתכנון תאורה.

כשאני מתכנן תאורה אני נותן את הדעת לכל צרכי התאורה תוך חשיבה על התאמת גופי התאורה לתכנון האדריכלי.

כשאני מעצב את התאורה אני יוצר בעזרת האור מצבי אווירה משתנים וחוויות אוריות המעצימות את התכנון האדריכלי.

אני משתמש בתאורה כמכחול בידי צייר ומייצר באמצעותה אפקטים של דרמה, של רומנטיקה, של שמחה, של רגיעה ועוד.

אני משתמש בסוגים שונים של גופי תאורה, בגווני ועוצמות אור ולעיתים אף יוצר גופי תאורה מיוחדים בהתאמה לצרכי הלקוח.

מה החשיבות של עיצוב תאורה בבית?

עיצוב תאורה יכול לשנות בתים בקלות. מעבר למיקומים, שקעי החשמל או מחירי המוצרים, הקו העיצובי שאתם בוחרים לתאורה בבית שלכם משפיעה על הנראות שלו באופן דרסטי. אנשים נוטים לשכוח את העובדה הזו, מה שמוביל לתאורה לא מחמיאה שלא משמשת אתכם בצורה הטובה ביותר, מה שיכול לגרום להוצאות כספיות רבות ותסכול לא קטן.

לכן, אנחנו ממליצים לכם להשקיע זמן בחשיבה על עיצוב התאורה בבית שלכם.עיצוב תאורה ועיצוב פנים הם שני תהליכים עיצובים שלגמרי הולכים יחד ומשפיעים אחד על השני. עיצוב פנים מושפע מהתאורה ברמות רבות, החל מהצד העיצובי והצורך להתאים את התאורה אל החפצים השונים בבית, והן בצד הפרקטי כדי לוודא שכל משטח שאתם משתמשים בו בבית מקבל תאורה מספקת ומתאימה לו.

איך לשלב תאורה בעיצוב חלל החדר?


עיצוב פנים תאורה הוא תהליך שדורש הרבה מחשבה והחלטיות רבה. חשוב לזכור שלא כל סוגי וגופי התאורה מתאימים לכל הסגנונות העיצוביים, כך שההחלטות שאתם מקבלים בנוגע לעיצוב אחד משפיעים על התוצאות של התהליך העיצובי השני. 
נכון שצריך להסתכל על עיצוב התאורה בכל חדר בנפרד, אך בחלל המגורים שכולל את המטבח סלון פינת האוכל והכניסה לבית אנחנו חייבים לחבר את הכל ביחד בצורה נכונה אם תרצו לשלב מנורות ארוכות המשתלשלות מהתקרה, ייתכן שהם לא יתכתבו עם גופי התאורה צמודי התקרה שהתקנתם בסמוך לפני שאתם ממהרים לרכוש ולהתקין גופי תאורה יקרים, חשבו טוב טוב על כל חדר ועל כל פרט ואפילו שרטטו לעצמכם שרטוט פשוט המדגים כיצד תאורת הבית תראה בסוף העבודה.

כך תוכלו לוודא כי הקו העיצובי נשמר לאורך כל הבית ושאתם בטוחים במאה אחוז שאלו גופי התאורה שאתם רוצים. אנשים רבים מעוניינים לבצע עיצוב גופי תאורה באופן פרטני, כלומר לעצב גופי תאורה ייחודים בהתאמה אישית לפי הרצונות והטעם האישי. עיצוב גופי תאורה יכול להקל מאוד על תהליך עיצוב התאורה בבית וגם לחסוך לכם זמן של חיפושים בעסקי התאורה השונים בארץ ובעולם.

המגוון הרחב של חומרי העבודה הקיימים בשוק כיום מאפשרים לכם לשחק כמה שתרצו עם גופי התאורה בבית שלכם. החל ממנורות עץ, דרך אלומיניום, פלסטיק, מתכות שונות ועוד, השמיים הם הגבול.דבר נוסף שחשוב לזכור הוא שעיצוב תאורה בבית ממש לא צריך להיות מקובע לתאורה תקרתית בלבד.
קיימים היום סוגים רבים של מנורות גבוהות, שנדלירים וגופי תאורה מיוחדים נוספים שהופכים כל חדר למואר ומיוחד יותר גם מבלי להיות מקובעים לתקרה. 

אנחנו מקווים שהצלחנו להסביר לכם בפשטות אודות החשיבות ועל כל הדברים שמושפעים בעקבות עיצוב התאורה בבית שלכם. במידה ויש לכם שאלות נוספות או שאתם מעוניינים ביעוץ פרטי שיעזור לכם למקסם את עיצוב הפנים והתאורה בביתכם, אנחנו ב"בני טבת יעוץ ותכנון תאורה אדריכלית" מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר: 052-3777122. 

"כשהחשיכה יורדת ונוף הים הופך לפחות דומיננטי לוכד את תשומת הלב עיצוב התאורה היחודי, שאחראי ליצירת אווירה ודרמה בחלל" (בנין ודיור – גל' 100 – "סוויטה על המים").