עיצוב תאורה לגינה

הגינה היא אחד מהמקומות האהובים ביותר בכל בית פרטי. במיוחד בתקופת הקורונה ישראלים רבים התאהבו בגינון ובעבודה הנלווית אליה ואנשים רבים בחרו להשקיע את זמנם ואת כספם בטיפוח ושדרוג הגינה שלהם. עם כל הכיף שבעבודה עם הצמחים והפרחים השונים, בסופו של יום "תרתי משמע" אנחנו נרצה להנות מהגן היפה והפורח לכן חשוב לתת טוב טוב את הדעת על זה כי אפשר לשים סתם גוף תאורה חזק על גג הבית ועציץ באור בנאלי או ניתן להופך את הגן לקסום ומעורר השתאות במידה. אתם לא לגמרי מבינים על מה אנחנו מדברים או איך אפשר לבחור תאורת גינה מחמיאה ושימושית כאחת ולכן אנו מזמינים אתכם להמשיך לקרוא. 


לפני הכל – השקיעו בתכנון

טעות מספר אחת שאנשים עושים בתאורת הגינה שלהם היא לא לתכנן מראש. אנשים לא לוקחים בחשבון את העובדה שצריך לתכנן את הזנות החשמל שישמשו את התאורה עוד לפני שניגשים לקנות את גופי התאורה עצמם. על מנת לחסוך לעצמכם זמן, כאב לב ולא מעט כסף אנחנו ממליצים לקחת מעט זמן מראש ולתכנן את המיקומים של נקודות החשמל שיאפשרו חיבור גופי התאורה בכל מקום שנרצה בגינה. האם אתם רוצים לשלב את התאורה עם הצמחים הקיימים בגינה? האם יש מקומות בגינה שדורשים תאורה מיוחדת? חשוב שיהיו לכם תשובות ברורות לפני שאתם מתחילים את תהליך העבודה.  


אל תפחדו לשלב את התאורה עם הצמחים עצמם

זה אולי נשמע לא הגיוני כמעט אבל אתם קוראים נכון: בתים רבים בשנים האחרונות בוחרים לשלב את גופי התאורה בעצים ובצמחים הקיימים בגינה עצמה. כמובן שהדבר צריך להיעשות תוך התאמה מדויקת ווידוא שהתאורה לא פוגמת בצמח או בגדילתו. אנשים רבים בוחרים לשלב גרילנדות (שרשראות) אור קטנות ומרהיבות שניתן לכרוך בקלות סביב כל עץ, למקם גוף תאורה מתחת לצמח\ עץ מסוים על מנת להדגיש אותו ועוד. יצירתיות זה שם המשחק בתחום עיצוב הגינות, אל תפחדו להעז ולנסות לפרוץ את גבולות הגינה שלכם ואת גבולות העיצוב. אנחנו מקווים שהצלחתם להבין קצת יותר כיצד אפשר לעצב תאורת גינה בצורה שהיא גם שימושית וגם אסתטית ונעימה לעין.

אם הבנתם שהגיע הזמן להשקיע בתאורה לגינה שלכם אבל אתם מרגישים שאתם צריכים קצת עזרה מקצועית על מנת להפוך את הגינה שלכם למוארת ומושלמת, אנחנו ב"בני טבת יעוץ ותכנון תאורה אדריכלית" מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם דרך הטלפון:  052-3777122.